Trgovina
Vaša košarica

Allpresan 7 tinktura - glivična okužba nohtov

Allpresan 7 tinktura - glivična okužba nohtov Kozmetika
Allpresan 7 tinktura - glivična okužba nohtov
Allpresan 7 tinktura - glivična okužba nohtov z avokadovim oljem, s pantenolom in klotrimazolom. Okrepi in zaščiti nohte pred mikrobnimi in..
Izbrano pakiranje:
50 ml
Proizvajalec: Allpresan
13.38€
Brez DDV: 10.97€
  • Zaloga: Na zalogi
Kratek opis
Oblikanohti, tekočina
Mesto uporabestopala, noge
Simptom/Problemglivice
Ključne besidezaščita

Allpresan 7 tinktura - glivična okužba nohtov z avokadovim oljem, s pantenolom in klotrimazolom.

  • Okrepi in zaščiti nohte pred mikrobnimi in fiziološkimi poškodbami
  • Zgladi razcepljene nohte in poskrbi za njihov vnovični zdrav videz
  • Učinkuje proti glivičnim okužbam nohtov
Delovanje: Poseben negovalni kompleks iz avokadovega olja, pantenola in klotrimazola zgladi in zaščiti razcepljene in grobe nohte. Okrepi se odpornost nohtov pred zunanjimi vplivi - tudi proti glivični okužbi nohtov. 
 
Rezultat: Nohti postanejo vnovič negovani in sijoči. Nohtna substanca se stabilizira, noht pa je zaščiten pred zunanjimi vplivi. 
 
Primerna tudi za sladkorne bolnike. Tinktura je brez dišav, brez barvil in brez konzervansov. Prenašanje na koži je dermatološko potrjeno. 

 

Pomembne učinkovine:
  • Avokadovo olje
  • Pantenol
  • Klotrimazol
Sestava (INCI): Alcohol denat., Butane, Persea Gratissima Oil, Clotrimazole, Panthenol, Undecylenamide DEA, Propylene Glycol.

Napišite mnenje

Prosimo prijavite se ali registrirajte za mnenje